فهرست دانشگاه‌ های جهان


رتبه دانشگاه: 1038

دانشگاه تکنولوژی کمنیتس، واقع در شهر کمنیتس کشور آلمان است. این دانشگاه با داشتن ۱۰ هزار دانشجو بزرگترین دانشگاه ایالت زاکسن است. این دانشگاه دارای 8 دانشکده است: دانشکده علوم کامپیوتر دانشکده اقتصاد و مدیریت بازرگانی دانشکده مهندسی برق و فناوری اطلاعات دانشکده ریاضی دانشکده مهندسی مکانیک دانشکده علوم طبیعی دانشکده علوم انسانی دانشکده علوم رفتاری و علوم اجتماعی

رتبه دانشگاه: 571-580

رای ادامه تحصیل در کانادا، باید با دانشگاه‌های این کشور آشنا شوید. دانشگاه دولتی گوئلف یکی از بهترین دانشگاه های کانادا است که در ربته‌بندی QS در جایگاه ۵۸۰-۵۷۱ جهانی قرار گرفته و به طور کلی دارای ۲۱۱۷۰ نفر دانشجو است. این دانشگاه در گوئلف که یکی از رو به رشدترین شهرهای ایالت اونتاریو با جمعیتی بیش از ۱۳۳۰۰۰ نفر است، واقع شده است. گوئلف به عنوان یکی از ۱۰ مکان برتر کانادا، به شهر موسیقی شهرت دارد. افراد با تحصیل در دانشگاه گوئلف کانادا تمام آنچه که برای موفقیت لازم است را در اختیار دارند. همچنین اساتید دانشگاه گوئلف کانادا بسیار برجسته بوده و همواره در تلاش برای شناخت دانشجویان هستند. در حقیقت دانشجویان با ورود به این دانشگاه فرصتی طلایی برای کشف استعداد خود و به کارگیری آن و همچنین ملاقات با افراد شایسته را پیدا می‌کنند. در ادامه به اطلاعاتی درباره شرایط تحصیل در دانشگاه گوئلف در مقاطع تحصیل مختلف، هزینه تحصیل در دانشگاه گوئلف، شرایط زندگی دانشجویان این دانشگاه، دانشکده‌ها، دپارتمان‌ها و مراکز دانشگاه و زمینه‌های تحصیلی و رشته های دانشگاه گوئلف خواهیم پرداخت.

مشاوره رایگان

هفــت روز هفتــه از ســـاعت ۸ صبح تا ۱۲ شــب

مشاورین متخصص ماآماده هستند تا به شما در زمینه مهاجرت و بهترین مسیرهای مهاجرتی به طور تخصصی کمک کنند. برای دریافت مشاوره می توانید با شماره های موسسه تماس گرفته و یا از طریق مشاوره آنلاین سایت، با ما در ارتباط باشید.

شماره تماس : 02128425447 

طراحی و توسعه توسط رابینت